Neustaedtl Otto (1878 - 1962)
Pasoucí se krávy, signováno a datováno vlevo dole O. Neustaedtl 27, olej/dřevo, 55,5 x 55,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Neustaedtl Otto (1878 - 1962)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |